המסיבה

מסיבת החתונה היא השלב המושלם שבין אווירה חגיגית ותמונות מרהיבות, ובשנת 2024, SET PHOTOGRAPHY מתמקדים הצלמים המיומנים בייחוד שלהם, שיביאו לחוויה יוצאת דופן בצילומי המסיבה.

יכולתם לצלם בוידאו וסטילס בריאליסטיות את האנרגיה והאווירה המרהיבה של המסיבה, בשילוב ייחודי של תמונות סטילס ווידאו קולנועי.

צוות הצילום של SET PHOTOGRAPHY מתמחה בכמה תחומים שמשדרים את יכולותיהם המיוחדות בייחוד. כאשר מדובר בצילומי סטילס, הם מצלמים בזמן יחסית קצר כדי ללכוד את הרגעים המדויקים והמרהיבים ביותר במהלך המסיבה. באמצעות יכולתם להתעקש על הפרטים הקטנים, כמו הביטויים העקביים או השיחה המצחיקה בין ידידים, הם יוצרים תמונות שיחזקו את הרגשות החיים מן המסיבה.

בנוסף, צילומי הסרט במהלך המסיבה מספקים את הזמן להתמקד בפרטים המרתקים של האירוע. SET PHOTOGRAPHY ישבו עם הזוג לפני החתונה, לבחינת האווירה והסגנון הכללי שירצו ליצור בסרט, מתאימים לטעמם ומתחילים לתכנן יחד את הצילומים.

השילוב של תמונות סטילס וסרט האירוע  מוסיף מימד נוסף לזיכרונות מהמסיבה. הצופים יוכלו לחוות את התחושה המרהיבה והדינמית של המסיבה דרך תמונות שמספקות את היסטורי של הערב. SET PHOTOGRAPHY משתמשים בטכניקות עריכה מתקדמות כדי ליצור סרט קולנועי ממש בכיכובו של הזוג .

לחוויה חדשה בכל פעם שהם יחזרו על המסיבה בזיכרונם.

בהתאם לחידושים בשנת 2024, SET PHOTOGRAPHY עם צוות הצילום הכישרוני שלנו מבטיחים להציע חוויה חדשנית ומרהיבה בעולם הצילום. אנו נוביל את הזוג בדרך נכונה ונתעד את כל רגע המסיבה בצורה מקצועית, עכשווית ואמנותית.

גלריות • נוספות

לחצו לצפייה  

Image hover effect image

צילומי חוץ

לצפיה

Image hover effect image

צילומי זוגיות מוקדמים

לצפיה

Image hover effect image

יום החתונה

לצפיה

Image hover effect image

קרנבל החתונה

לצפיה

               
דילוג לתוכן